.:UDHA E SHKRONJAVE Cambridge International School:.
 
   
   Cambridge
   International
   School
   * * * * *

| Google+ |

 
 Fillorja (klasa 0-5) 5-11 vjeē


Parashkollori (niveli 1 i Kembrixhit)
Klasa 1 (niveli 1 dhe 2 i Kembrixhit)
Klasa 2 (niveli 3 tė Kembrixhit)
Klasa 3 (niveli 4 i Kembrixhit)
Klasa 4 - OFERTĖ
Klasa 5 (niveli 6 i Kembrixhit)
Trainim pėr prindėrit - 29 prill 2017
FILLORJA E KEMBRIXHITCikli 2 (klasa 6-8) 11-14 vjeē


Klasa 6 (niveli 7 Cam. Secondary 1)
Klasa 7 (niveli 8 Cam. Secondary 1)
Klasa 8 (niveli 9 Cam. Secondary 1)
Programet: Cambridge Secondary 1
Pranimet nė Ciklin 2
Mėsimi i gjermanishtesCikli 3 (klasa 9-10) 14-16 vjeē


Klasa 9 - Cambridge IGCSE
Klasa 10 - Cambridge IGCSE
DĖFTESA E LIRIMIT
Dėftesa Cambridge ICE
Rregullore, politika, ndihma ndaj prindit
Qendra pėr Zhvillim ProfesionalCikli 4 (klasa 11-13) 16-19 vjeē


Klasa 11 - Cambridge As Level
Klasa 12 - Cambridge A Level
Klasa 13 - Cambridge A Level
Aplikimi nė Universitet
Pranimi nė tė mesmen
Njohja ndėrkombėtare e kualifikimeve tonaArtikuj - Lajme


Projektet studimore
Cambridge School Conferences
Kėrkohen mėsues
Statuse nga facebook
Letėr nga prof.dr.Albert Frashėri
Projekti "Naim Shqipėria"
Aftėsitė e shekullit 21
Albumi Zėri i Atdheut
Sa vjet pėrpara tė tjerėve jemi?
Pėr librat, nga Abdi BaletaRreth nesh


Paraqitja
Artur Shkurti - Themelues i shkollės
Fakte dhe shifra
Muzeume dhe koleksione
Profesione dhe oferta pune
Karta e Performancės 2015-2016
Sa vite para tė tjerėve jemi?
Kurse OnlineOLIMPIADA XVII KOMBĖTARE, 2017


Olimpiada XVII e Matematikės, 2017
Olimpiada XVII e Shkencės, 2017
Olimpiada XVII e Gjuhės Shqipe, 2017
Olimpiada e Kompetencės Globale
Faza e Testimeve Online, 2017
Ceremonia e Ndarjes sė Ēmimeve
Olimpiada X e Parashkollorėve, 2017
KalendarQendra e Zhvillimit Profesional


Hyrje nė programin e kualifikimit
Hyrje nė Certifikatė
M1 Eksplorim Mėsimdhėnie & Mėsimnxėnie
Diploma Ndėrkombėtare e Kembrixhit
M2 Mėsimdhėnia & Mėsimnxėnia nė veprim
M3 Zhvillimi i praktikės
Kriteret e Vlerėsimit tė Mėsuesit


 

| SCARDUS Web Hosting | Web Application Developed by: Arbora Dalaçi, Dardan Dalaçi |