Cambridge
   International
   School
   * * * * *
| Google+ |

 
       
PROJEKTET STUDIMORE
CAMBRIDGE SCHOOL CONFERENCES
KėRKOHEN MėSUES
STATUSE NGA FACEBOOK
LETėR NGA PROF.DR.ALBERT FRASHėRI
PROJEKTI "NAIM SHQIPėRIA"
AFTėSITė E SHEKULLIT 21
ALBUMI ZėRI I ATDHEUT
SA VJET PėRPARA Tė TJERėVE JEMI?
PėR LIBRAT, NGA ABDI BALETA
BESIMI FETAR DHE SHKOLLA - GEORGE FRENDO
PLANI KUNDER ABUZIMIT ME BESIMIN DHE FENE
MARIE LASGUSH PORADECI - KONCEPTI I KOMBIT
 
 

 


 


Letër nga Prof.Dr.Albert Frashëri

 

Letra e prof Albert Frashërit drejtuar Kembrixhit

Letra e prof Albert Frashërit drejtuar Kembrixhit

 

Letra e prof Albert Frashërit drejtuar Kembrixhit

 

Kontaktet e shkollës së mesme